WE CAN CODE

REGISTRACIJA

Smagu, kad domiesi We Can Code renginiu. Šeštadienio juk veltui praleisti nesinori, taip? Taip. Tad pasirink tau patinkančias kūrybines dirbtuves ir drąsiai registruokis.

01

Front-end kūrybinės dirbtuvės

Naudodami React, Front-end dirbtuvėse sukursime realiu laiku vykstančio renginio vertinimo programėlę. Programėlė leis matyti stebėtojų reakcijų srautą, apskaičiuos bendrą įvykio vertinimo rezultatą. Vertinamų įvykių pavyzdžiai: vieša kalba, debatai, šou, filmas, koncertas, TV laida ir pan.

Registruokis

02

Back-end kūrybinės dirbtuvės

Šiose kūrybinėse dirbtuvėse kursime keliautojo asistentą. Tai bus WEB aplikacija, rodanti informaciją apie pasirinktą skrydžio maršrutą. Aplikacijai kurti naudosime Java ir Spring Boot. Mes taip pat prisiminsime keletą optimalios architektūros principų. Šių dirbtuvių metu Tu taip pat pamatysi, ką gi iš tikrųjų veikia Back-end programuotojai.

Registruokis

03

Data kūrybinės dirbtuvės

Duomenys – kiekvienos sistemos sudedamoji dalis. Iš šių duomenų galima išgauti informaciją, kuri suteikia produktui turinį ir prasmę. Pavyzdžiui, turėdami skrydžių tvarkaraščius, galime suplanuoti vartotojui įdomią kelionę. Šiuos tvarkaraščių duomenis „paversti“ į kelionės pasiūlymus – duomenų inžinieriaus magija. Juokaujame, tai ne magija, o tiesiog matematika ir kūrybiškumas.

Registruokis

 

 

Registruodamasis, esu informuotas ir sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų tvarkomi UAB NFQ Technologies (į/k 135867375, buveinės adresas Brastos g. 15, Kaunas) ir UAB KAYAK Lithuania (į/k 302703687, buveinės adresas Jogailos g. 4, Vilnius) renginio vykdymo tikslais. Taip pat sutinku, kad mano atvaizdas, užfiksuotas renginio metu, būtų neatlygintinai viešinamas komerciniais UAB NFQ Technologies ir UAB KAYAK Lithuania reklamos tikslais, įmonių nuožiūra jų pasirinktais būdais ir priemonėmis.

Man yra žinoma, kad mano asmens duomenys bus tvarkomi UAB NFQ Technologies nustatyta tvarka bei UAB KAYAK Lithuania nustatyta tvarka, su kuriomis susipažinau prieš registruodamasis į šį renginį.